Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

«

»

Cze 23

Wybieramy projekty

W dniach 17 – 26 czerwca 2017 r. można oddawać głosy na projekty zgłoszone przez torunian w ramach budżetu partycypacyjnego na 2018 rok. Głosy będzie można oddawać łącznie na 129 projektów z czego 5 na projekty osiedlowe. Do rozdysponowania jest kwota 7,05 mln złotych.

Wśród projektów, które są dostępne dla naszego osiedla znalazła się budowa nowoczesnego boiska do gry w piłkę plażową i siatkówkę przy Zespole Szkół nr 8, rozbudowa parkingu samochodowego przy ul. Filomatów Pomorskich na terenie przylegającym do już istniejącego parkingu, montaż stołów do gier planszowych w Zakątku Seniora przy ul. Buszczyńskich 3 i od strony balkonów bloku przy ul. Piskorskiej 10, modernizacja boiska sportowego przy ul. Dziewulskiego 10 oraz remont boiska przy ul. Donimirskiego.

Powyższe projekty to nie koniec! Głosować można również na projekty ogólnomiejskie np. na te, które bezpośrednio tyczą się naszego osiedla jak rozbudowa skateparku przy ul. Rydygiera 12 czy też na stworzenie miejsca wypoczynku w środku lasku między placem Cyrkowym a ul. Winną, przy Forcie I im. Jana III Sobieskiego.

Prawo głosu mają mieszkańcy Torunia, czyli osoby posiadające centrum życiowe na terenie Torunia, które ukończyły 16 lat. Każdy może oddać głos tylko raz. Głosować będzie można za pośrednictwem strony internetowej lub wypełniając kartę do głosowania. Kartę można wrzucić do urny w wyznaczonym punkcie:

Punkt Informacyjny Urzędu Miasta – Centrum, ul. Wały gen Sikorskiego 8
PIUM – Podgórz, ul. Poznańska 52
PIUM – Grudziądzka, ul. Grudziądzka 126b
PIUM – Rubinkowo, ul. Dziewulskiego 38
PIUM – Plaza, ul. Broniewskiego 90
Wydział Spraw Administracyjnych, ul. Batorego 38/40
Wydział Ewidencji i Rejestracji, ul. Wały gen. Sikorskiego 25
Książnica Kopernikańska, filia nr 7 – Rudak, ul. Okólna 169

lub wysłać pocztą na adres:
Urząd Miasta Torunia
ul. Wały gen. Sikorskiego 8, 87-100 Toruń

Specjalny mobilny punkt będzie też działał podczas pikniku z okazji Święta Miasta 24 czerwca, na Bulwarze Filadelfijskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>