Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

«

»

Gru 19

Ankieterzy na Rubinkowie

WieżowcePod koniec grudnia 2016 roku ankieterzy rozpoczną inwentaryzację źródeł ogrzewania w toruńskich mieszkaniach. W pierwszej kolejności, do końca marca 2017 roku, inwentaryzacja przeprowadzona zostanie na Barbarce, Bielanach, Bielawach, Czerniewicach oraz Wrzosach. Badanie prowadzone jest w ramach projektu KAWKA.

– Ankieterzy pojawią się na: Barbarce, Bielanach, Bielawach, Czerniewicach, Grębocinie nad Strugą, Grębocinie przy Lesie, Kaszczorku, Katarzynce, Na Skarpie, Podgórzu, Rubinkowie, Rudaku, Starotoruńskim Przedmieściu, Stawkach i Wrzosach – mówi dyrektor Wydziału Środowiska i Zieleni Urzędu Miasta Torunia Szczepan Burak. – Zakończenie inwentaryzacji zaplanowane zostało na październik 2017 roku.

Inwentaryzacja prowadzona jest w ramach programu: „Poprawa jakości powietrza. Część 2 KAWKA – Likwidacja niskiej emisji wspierająca wzrost efektywności energetycznej i rozwój rozproszonych odnawialnych źródeł energii”.

Obecne badanie jest już drugim etapem inwentaryzacji – w ubiegłym roku ankieterzy pukali do drzwi mieszkańców na terenie: Bydgoskiego Przedmieścia, Chełmińskiego Przedmieścia, Mokrego Przedmieścia, Jakubskiego Przedmieścia i Starego Miasta.

Ankieterzy będą wyposażeni w identyfikator ze zdjęciem, nazwą firmy ATMOTERM S.A. z Opola oraz numerem telefonu kontaktowego do Urzędu Miasta Torunia, który zlecił inwentaryzację. Wszelkie pozyskane informacje, o których udzielenie prosić będą ankieterzy, dotyczą posiadanego systemu grzewczego i wykorzystane zostaną do uzupełnienia bazy danych i realizacji zadań na rzecz poprawy stanu powietrza w naszym mieście.

Zadanie realizowane jest w ramach dotacji pochodzącej z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie (NFOŚiGW) i z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (WFOŚiGW) w Toruniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>