Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

↑ Powrót do Czas wolny

Klub Rubin

Klub ten znajduje się na osiedlu Rubinkowo I, przy ul. Łyskowskiego 29/35.

Telefon kontaktowy: 0-56 659-91-48


  • Półkolonie 2017

Od 3.07 do 28.07 odbywać się będą półkolonie dla dzieci w wieku 7 – 12 lat. Pod okiem wysoko kwalifikowanej kadry pedagogicznej, dla 90 dzieci z Rubinkowa, realizowany będzie bogaty program zajęć edukacyjnych, sportowo – rekreacyjnych, plastycznych, muzycznych i tanecznych.
Grupa odwiedzi dwa gospodarstwa agroturystyczne farmę „I ha ha” i zagrodę „BabaLuda”, gdzie zorganizowane będą dla dzieci warsztaty w zgodzie z naturą: ekologiczno- kulinarno – artystyczne.
Dużo wrażeń dostarczą dzieciom również warsztaty ceramiczne w Wielkiej Nieszawce. Pod okiem instruktorów powstają tam niepowtarzalne, ceramiczne dzieła, które dzieci zawsze otrzymują na pamiątkę do domu.
Planujemy także zajęcia w Galerii Plastycznej Twórczości Dziecka i Młynie Wiedzy.
Dzieci odwiedzą Fort IV gdzie zorganizowane będą podchody i warsztaty. Zabawy sportowo – rekreacyjne i poznawanie przyrody to z kolei atrakcje na Barbarce.
Planujemy wyjazdy do Bydgoszczy – Famyly Park oraz nad jezioro do Zalesia a w pochmurne dni na pływalnię przy ul. Hallera.
W planach mamy seanse filmowe w Cinema City. Na osiedlowych boiskach planujemy rozgrywki w piłkę nożną i zawody rekreacyjno – sportowe.
W klubie „Jantar” gry komputerowe, zajęcia plastyczne i warsztaty tańca break dance.
Dwutygodniowy koszt pobytu dziecka z Rubinkowa to 230 zł.

  • Letnie warsztaty break dance

Letnie warsztaty taneczne w dn. 31.07 – 4.08.2017 r.
odbywać się będą w godzinach 8:00- 12:00
 
Warsztaty mają na celu zbliżyć uczestników do formy sztuki jaką jest taniec , rozwinąć wrażliwość na muzykę i udoskonalać aparat ruchowy poprzez ruch przy muzyce.
 
Przez 5 dni uczestnicy będą mogli zapoznać się z 5 różnymi trenerami, którzy poprowadzą dla nich zajęcia i opowiedzą o swojej przygodzie z tańcem, będą to miedzy innymi znakomity pedagog i innowator w sztuce nauczania Maciej Zajda oraz legenda polskiej sceny tanecznej Mariusz Bromirski najlepszy powerowiec w Polsce. Poza nimi pojawia się też goście tworzący lokalna scenę taneczną Michał Kujawski oraz Tymon Wróblewski nie zabraknie też kobiety w gronie pedagogicznym ale to będzie niespodzianka!
Warsztaty głównie będą skupione wokół Bboyingu (Break Dance) ale pojawi się też Locking i Poping
 
Taneczny tydzień zakończy się pokazem nabytych umiejętności przed publicznością. Całkowity koszt od osoby to 200 zł. Zgłoszenia przyjmowane pod nr tel. 737-686-619.

  • Taneczne wakacje w Szkole Tańca BIT

Dla dzieci: półkolonie z tańcem (różne formy tańca – disco, solo. latino, towarzyski, gimnastyka, elementy baletu, zabawy integracyjne, zabawy ruchowe.
Dla młodzieży i dorosłych: wakacyjny kurs tańca w formie intensywnej (2 razy w tygodniu) – salsa w parach. discofox tzw. dwa na jeden od podstaw
Dla pań: gimnastyka, latino solo
Dla seniorów: nauka jest łatwa i przyjemna.
Dla każdego: (zajęcia indywidualne): osoby chcące nauczyć się wybranego tańca indywidualnie, dla osób którym zależy na szybkim indywidualnym opanowaniu wybranych tańców, dla przyszłych nowożeńców.
Szczegóły pod nr tel. 608 415 921, 602 575 096.

  • Klub przedszkolaka

Informacje oraz zapisy dostępne pod nr tel. 56 659-91-48 lub w siedzibie klubu przy ul. Łyskowskiego 29/35.