Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

«

»

Gru 20

Telewizja z wizytą na Manhattanie

TV na ManhattanieTargowisko Manhattan na Rubinkowie odwiedziła ekipa telewizyjnego Expressu Reporterów. Celem wizyty była Jadłodzielnia – miejsce, gdzie każdy może zostawić jedzenie dla innych i z którego każdy może bezpłatnie żywność wziąć.

Reporterzy spotkali się z twó15rcami toruńskiej Jadłodzielni – radną Sylwią Kowalską i społecznikiem Michałem Piszczkiem, a także z osobami, które z Jadłodzielni korzystają.

– Bardzo cieszymy się, że ta idea się rozwija – mówiła Sylwia Kowalska – Coraz więcej osób dzieli się żywnością. Teraz tworzymy drugą Jadłodzielnię w jednym z domów studenckich, dla kolejnej szukamy miejsca w rejonie Starówki.

– Jadłodzielnie powstają też w innych miejscach kraju – dodał Michał Piszczek – Ich twórcy kontaktują się z nami – pytają o doświadczenia, proszą o rady. Dosłownie przed minutą dzwonili do mnie ludzie z Elbląga.

Na chwilę obecną jeszcze nie wiadomo kiedy reportaż ukaże się w telewizji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>